mapa
mapa

mapa

Vila Slavka
Lipová 263
059 86 Nová Lesná
tel.+421903 771364
e-mail: office@vilaslavka.sk
 

region tatry


Vila SLAVKA je situovaná v prekrásnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej tichej časti na okraji malebnej tatranskej obce Nová Lesná. Výborná poloha vily pri zurčiacom potôčiku s krásnym výhľadom na okolité hory v kombinácii so zabezpečeným pohodlím ubytovania je zárukou dovolenky plnej dokonalého pokoja, relaxu ale aj aktívneho oddychu a turistiky.

Každá izba je útulne zariadená má vlastnú kúpeľňu,toaletu,Tv,varnú kanvicu.Pre izby je samozrejmosťou veľká zariadená kuchyňa so spoločenskou miestnosťou a detským kútikom s východom na slnečnú terasu a dvor s ohniskom i menším grilom,hojdačkou a pieskoviskom.Pre náročnejších sú k dispozícii apartmány.Apartmán - spálňa a kuchyňa s obývacou časťou,jedálenským kútom,druhý apartmán má samostatný vchod s kuchynkou na izbe,V každom apartmáne je TV, kúpeľňa s toaletou.
Wifi v celom dome,parkovanie v uzatvorenom dvore pri objekte.
 
Možnosť objednať si masáž.
V našom ubytovaní je možnosť zakúpiť zážitkovú kartu TatryCard,ktorá je zároveň i lístok na TEŽ.Máte možnosť si cez Vašu k.kartu priamo u nás nabiť Skipas alebo zakúpiť lístky na lanovky cez kartu Gopass. 
 
Zástavka Tatr.električky je cca 15 min.pešo,400m od vily je lyžiarský vlek Greguška,potraviny  a zástavka autobusu 600m,
V celej oblastí je veľa možností turistiky a športových aktivít rôzneho druhu.
 

 

 


(c) 2012 www.vilaslavka.sk, Vila Slavka, Nová Lesná, Administrácia, grafika od zemk.com